Asistent Medical Germania- Pana la 3.000 Euro/luna NET
KOMEDIS GmbH
Romania
14 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cunostiinte MEDII de Limba Germana sunt obligatorii!

  • Diploma Asistent Medical Generalist
  • Certificat lingvistic nivel B2 pentru Limba Germana recunoscut la nivel european.
  • Oferim si cautam seriozitate si incredere, doar in acest fel colaborarea noastra va putea fi una de succes si durata.

    Und plötzlich weißt du :

    Es ist Zeit, etwas Neues zu beginnen

    und dem Zauber des Anfangs zu vertrauen"

  • Absolut toate costurile pentru traducerea si legalizarea documentelor vor fi complet returnate (pe baza facturilor / chitantelor) dupa 3 luni activ muncite in Germania.
  • Descrierea jobului

    Vrei sa muncesti in Germania, la standarde ridicate, dar totusi sa fi cat mai des acasa?

    sau Iti doresti sa incepi o viata noua intr-o tara ce iti ofera multe oportunitati?

    Pentru a veni in sprijinul tau, iti oferim 2 modele si tu decizi care ti se potriveste.

    Model 1.

    3 luni muncesti, 1 luna ai concediu . Contractul este pe perioada nedeterminata!

    insemnand ca intr-un an vei lucra doar 9 luni, dar noi te platim integral, pentru 12 luni.

  • In lunile in care muncesti salariul este de 2100-2300 Euro NET / luna (bani in mana).
  • In luna de concediu , perioada in care tu esti alaturi de familie castigi 1300-1500 euro NET / luna (bani in mana).
  • Model 2.

    Muncesti absolut normal pe parcursul anului , desigur beneficind de 26 zile de concediu. Contractul este pe perioada nedeterminata!

    Salariul tau, in functie de calificarile si experienta pe care le aduci incepe de la 2.400 - 3.000 euro / luna NET (bani in mana)

    Ce alte beneficii iti oferim :

  • Organizarea intregului proces si suportarea tuturor taxelor pentru recunoasterea diplomei de Asistent Medical in Germania
  • Salariul incepe de la 2100-2300 euro net (după taxe și impozite) cca. 40 ore / saptamana
  • Oferim cazare gratuita, in asa fel nu exista costuri suplimentare pentru dumneavoastra
  • Asigurare de sanatate si pensie
  • 26 zile concediu
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Sporuri pentru ture de noapte, Duminici si Sarbatori
  • Bonus : Suportam costurile de avion pt vacanta ta in Romania
  • Bani de concediu si de Craciun;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite