CONSILIER VANZARI - ZONA BANEASA (part time/full time)
NORAUTO
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Sunteti pasionat de autovehicule si doriti sa lucrati in acest domeniu?

Aveti cunostinte tehnice despre piese auto si accesorii si inclinatie spre a le vinde?

Va place sa vindeti catre clienti?

Atunci sunteti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului :

  • Vinde piese auto si accesorii in magazin;
  • Ofera consiliere clientilor pentru piese si accesorii;
  • Efectueaza receptia de service pentru vehiculele care urmeaza a fi reparate in service;
  • Lucreaza pe casa de marcat incasand contravaloarea produselor si serviciilor achizitionate de clienti;
  • Raspunde de aranjarea produselor in magazin;
  • Receptioneaza marfa la livrari;
  • Efectueaza inventarierea produselor.
  • Pachet salarial corespunzator performantelor :

  • Salariu fix;
  • Orele lucrate în weekend plătite cu spor de 25%;
  • Bonus în funcție de performanțele centrului;
  • Tichete de masă;
  • Condiții preferențiale de achiziții produse și servicii Norauto.
  • Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite