JOB IULIUS MALL - LUCRATOR COMERCIAL
TAQUERIA MEXICANA SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam oameni pasionati și entuziaști, experianța nu este obligatorie.

Candidatul ideal trebuie sa fie serios, organizat, sa ii placa sa interactioneze cu oamenii, sa zambeasca si sa transmita stare de bine.

Descrierea jobului

Ne marim echipa! Dacă îți place mâncarea mexicană și vrei să înveți mai multe despre aceasta, dacă ești pasionat de domeniul Street food și ești o persoană organizată și îți place să interacționezi cu oameni iar dacă vrei să le oferi oamenilor zi de zi ceva mai mult decât mâncare, să le faci ziua mai bună, dă-

ne un semnal și hai în echipa noastră.

Trimite-ne CV-ul cu poză la adresa noastră de e-mail ().

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite