Tamplar si ajutor tamplar
Duant Servicii
Romania, Romania
3 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Se cauta tamplari si ajutor tamplar pentru o firma cu vechime in domeniu. Pentru cei care nu au experienta ca si tamplari dar stiu sa foloseasca diverse unelte se ofera posibilitatea de a se califica la locul de munca.

Pentru cei cu experienta, posibilitati reale de avansare si castiguri bune.

Cerinte

Angajam tamplar cu experienta si ajutor tamplar

  • locatie stabila,
  • sa stie sa foloseasca uneltele electrice specifice cum ar fi circularele.
  • sa aiba atentie la detalii, masuratori
  • sa aiba minim 6 luni experienta ca si tamplar
  • pentru cei fara experienta sa aiba ceva experienta in lucrul cu diverse utilaje sau scule.
  • Se ofera calificare la locul de munca.

    Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu atractiv+ bonusuri
  • calificare la locul de munca
  • posibilitati de avansare
  • loc de munca stabil
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite