Consilier Financiar Bancar - Sucursala Bacau
LIBRA INTERNET BANK SA
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate

Foarte bune abilitati de comunicare si vanzare

Dorinta de a servi in mod profesionist clientii bancii

Experienta de minim 1 an, in domeniu bancar, cu operatiuni cash / noncash - constituie un avantaj

Postul este pe o perioada determinata de 10 luni, cu posibilitate reala de prelungire.

Descrierea jobului

Oferi clientilor bancii consiliere financiar bancara conform solicitarilor acestora

Derulezi activitati operationale si de cash (lei si valuta)

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Libra Internet Bank pentru oportunitati viitoare.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite