Analist calitatea datelor
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
3 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Analist calitatea datelor pentru clientul sau, o companie din domeniul Retail.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte de limba engleza mediu-avansat;
  • Cunostinte operare PC;
  • Abilitati de comunicare si atentie la detalii;
  • Orientare catre clienti, capacitate de decizie si de rezolvare a situatiilor limita;
  • Abilități de corectitudine în tehnoredactare.

    Responsabilitati :

  • Evaluarea apelurilor pe baza Call script-ului si a formularului de Call Monitoring in scopul oferirii feed-back-ului catre ofiterii Call Center;
  • La inceputul lunii, oferirea unui feedback catre toti agentii cu evolutia acestora (cel mai bun angajat din punct de vedere calitativ, cea mai buna echipa);
  • Realizarea si transmiterea e-mail-uri de reamintire / instruire a membrilor departamentului, inclusiv a proceduri de lucru si aplicatiile necesare;
  • Pregatirea rapoartelor de analiza lunare cu privire la evolutia / involutia ofiterilor de Call Center in ceea ce priveste calitatea apelurilor;
  • Identificarea erorilor / problemelor in procesele evaluate si raportarea coordonatorului, impreuna cu propuneri de imbunatatire;
  • Verificarea in fiecare zi a modul de lucru pentru fiecare agent nou;
  • Urmarirea evolutiei / involutiei ofiterilor din portofoliul desemnat la fiecare inceput de luna si emiterea unui punct de vedere in privinta prelungirii sau nu a contractelor de munca.

    Beneficii :

  • Asigurare de sanatate la o clinica privata;
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Training de specialitate;
  • Abonament la sala sportiva.

  • LinkedIn 0
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite