Contabil junior
bizoojobs
Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 12 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

CONTABIL JUNIOR - descriere job :

  • prelucrare baze de date contabile si intocmire situatii contabile;
  • intocmire si depunere declaratii fiscale la administratii financiare si / sau prin internet ;
  • elaborare diverse situatii financiare, evidente;
  • deplasari la clienti predare / preluare documente, intocmire evidente primare ;
  • Cerinte

    CONTABIL JUNIOR - cerinte :

  • persoana motivata, dornica sa-si dezvolte cariera in domeniul contabilitatii;
  • seriozitate, responsabilitate;
  • cunostinte PC word, excel, soft de contabilitate / gestiune ;
  • experienta minima;
  • lucru in echipa;
  • minimum studii medii economice-avantaj .
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite