Consilier vanzari
Imorom Instal S.R.L.
Romania
33 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Imorom Instal SRL angajeaza :

  • Minim studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
  • Abilitati de comunicare;
  • Orientare catre client;
  • Capacitate de invatare si dezvoltare;
  • Interesat sa lucreze in echipa;
  • Entuziast, dinamic, motivat;
  • Cunostinte operare PC.
  • Descrierea jobului

  • Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie
  • Ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire al produselor
  • Ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora
  • Ofera informatii despre promotiile din magazin precum si despre alte facilitati garantate de companie
  • Isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului
  • Participa activ la receptia cantitativa si calitativa a marfii
  • Participa la diverse activitati administrative in cadrul magazinului (schimbare preturi; curatenie).
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite