Graphic Designer
Jobber
Timişoara, Romania
9 zile în urmă
source : Jobber

Suntem în căutarea unui nou designer pasionat care să ni se alăture echipei noastre din Timișoara.

Cerințe

  • Cunoștințe avansate de Adobe Photoshop;
  • Cunoștințe de Adobe Illustrator / Corel Draw și Adobe Indesign;
  • Cunoașterea cerințelor tehnice în procesul de pre-press;
  • Simț estetic și de stil dezvoltat, abilitate demonstrată de a crea un design finisat și captivant;
  • Creativitate si originalitate;
  • Creativ și atent la detalii;
  • Responsabil și punctual;
  • Responsabilități

  • Realizarea design-ului pentru produse (box art, manuale, logo placement, etc);
  • Crearea materialelor promoționale pentru campaniile de marketing;
  • Prelucrare și manipulare de imagini;
  • Crearea de ilustrații pentru mediul de print & digital;
  • Constituie avantaj

  • Portofoliu relevant de lucrări.Realizarea de simulări și animații 3D a produselor;
  • Abilități de creație si desen de mana (concept art);
  • Ofertă

  • Perspectiva unei cariere în cadrul unei firme în plină dezvoltare;
  • Sistem de salarizare atractiv;
  • Dezvoltare profesională în cadrul unei echipe tinere;
  • Card de sănatate la o clinică privată;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite