consilier imobiliar
rezo real estate agency
Romania
15 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ce trebuie sa faci pentru a fi un agent imobiliar de succes?

În primul rand sa fi pasionat pentru vanzari. Sa ai dorinta si rabdarea de a construi relatii interumane. Sa fi un bun comunicator.

Sa ai disponibilitate si adaptabilitate catre client. Sa ai iniţiativă si intuiţie. Si nu in ultimul rand sa rezisti la stres.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la viitorul coleg / colega?

Abilităţi excelente de comunicare.

Abilitati de negociere

Abilitatea de a lucra in echipa

Dorinta de a creste domeniul vânzărilor.

Spirit de intiativa

Identificarea nevoilor clientilor

Identificarea proprietatilor scoase la vanzare

Acordarea de consultanta

Finalizarea tranzactiilor imobiliare

Cu ce te ajutam?

Te sprijinim din prima zi de activitate in Agentie.

Instruirea cu personal specializat pentru cei care sunt noi in domeniu.

Mediu de lucru tanar si dinamic

Logistica necesara desfasurarii activitatii

Spatiu de lucru nou in zona ultracentrala la 1 min de statia de metrou Romana.

Abonamente pentru mijloacele de transport.

Bonusuri in functie de performanta

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite