Inginer tehnolog industrie alimentara
TIP TOP FOOD INDUSTRY
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii superioare in industria alimentara

Experienta relevanta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara

Atentie la detalii si abilitati foarte bune de comunicare

Descrierea jobului

  • planifica productia in functie de stocuri si in functie de comenzi ;
  • efectueaza lansarea in fabricatie a produselor planificate;
  • verifica zilnic stocurile din frigiderele sectiei si starea de igiena a acestora;
  • respectand principiile FIFO, participa la luarea unor decizii pentru materiile prime care nu sunt rulate corespunzator;
  • organizeaza si monitorizeaza activitatea personalului pe schimb;
  • se asigura de buna desfasurare a activitatii si de realizarea comenzilor in timp util;
  • se asigura de respectarea bunelor practici de lucru si de igiena pe flux;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite