Consilier vanzari YVES ROCHER
Yves Rocher Romania SRL
Romania
‎în urmă cu 23 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal :

  • Studii medii / studii superioare;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor;
  • Persoana sociabila, cu initiativa, avand simtul raspunderii;
  • Abilitati de a stabili usor relatii cu oamenii, capacitate de convingere;
  • Experienta pe un post similar (constituie avantaj);
  • Responsabilitati :

  • Relatia directa cu clientii;
  • Consilierea clientilor in alegerea variantei optime (sfaturi, recomandari, prezentarea produselor firmei si evidentierea anumitor avantaje in functie de cerintele clientului);
  • Cunoasterea amanuntita, promovarea si vanzarea produselor;
  • Gestionarea lunara a stocului de marfa;
  • Intocmirea actelor zilnice;
  • Mentinerea si promovarea imaginii marcii.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite