Agent servicii clienti
Manpower
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Noi, Manpower Romania, angajam pentru clientul nostru, jucator important din Brasov pe piata de servicii integrate de tip contact center, Agent servicii clienti.

Esti omul potrivit pentru echipa noastra daca ai :

  • Orientare catre client si rezultate;
  • Abilitati de negociere si putere de convingere;
  • Abilitati de relationare.
  • Descrierea jobului

    Daca te intrebi ce vei face, sa stii ca va trebui sa :

  • oferi suport si solutii adecvate clientilor;
  • furnizezi informatii specifice in conformitate cu politicile interne;
  • contactezi clientii in vederea promovarii produselor si serviciilor unei companii de telecomunicatii.
  • Daca trebuie sa faci ceva, trebuie sa si primesti ceva :

  • posibilitatea de a lucra in ture dar si de a alege daca vrei 8, 6 sau 4 ore;
  • salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de atingerea obiectivelor.
  • Daca iti este mai usor poti sa trimiti CV-ul tau si la adresa sau ma poti suna la 0729 800 508.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite