ECONOMIST
MASPEX ROMANIA
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate in domeniul financiar contabil;
  • Experienta intr-un post similar, minim 1 an;
  • Cunostinte bune operare PC, Microsoft Office(Excel);
  • Limba engleza - nivel mediu;
  • Experienta in utilizarea unui program ERP constituie avantaj;
  • Abilitati foarte bune de planificare, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva.
  • Descrierea jobului

  • Realizeaza operatiuni de contabilitate financiara si de gestiune specifice domeniului de activitate;
  • Alte task-uri in functie de proiectele in care este implicat departamentul Financiar-contabil;
  • Oportunitati de dezvoltare in domeniul financiar-contabil;
  • Pachet salarial motivant adaptat pozitiei.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite