Farmacist Diriginte
Weigela Garden
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Farmacist care doreste sa lucreze in farmacie independenta unde sa isi exercite profesia prin competenta si dedicare,sa fie o persoana deschisa,careia sa ii pese de pacient si nevoile acestuia.

Dorim sa formam o echipa care sa impartaseasca aceleasi valori(corectitudine, profesionalism,dezvoltare continua).

Descrierea jobului

  • relationare cu pacientii
  • identificare nevoi pacienti
  • acorda asistenta farmaceutica conform procedurilor legale in vigoare;
  • eliberarea medicamente
  • receptie cantitativa si calitativa
  • administrare stocuri (valabilitate,numeric)
  • elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala,gratuite sau compensate;
  • verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite