Electrician Bucuresti
ENEL
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte tehnice;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de organizare;
  • Capacitate de lucru in conditii de stres;
  • Limba engleza constituie un avantaj;
  • Studii tehnice de specialitate finalizate;
  • Minim 1 an experienta in domeniul electroenergetic.
  • Descrierea jobului

  • Executa verificarea contoarelor de inductie, statice si electronice monofazate si trifazate in montaj direct, semi-direct sau indirect;
  • Identifica orice inadvertenta privind securizarea grupurilor de masura la toate categoriile de clienti;
  • Executa remedieri de complexitate redusa privind grupurile de masura in montaj direct depistate cu neconformitati, de exemplu : inlocuire contoare defecte, succesiune inversa, alimentare modem telecitire, etc;
  • Gestioneaza cu maxima responsabilitate materialele din dotare;
  • Opereaza in sistemul informatic, ordinele de lucru executate zilnic, incarcand sigiliile montat pe Grupul de Masura.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite