Part Time Front Desk Officer (Pipera)
Genesis FM SRL
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Ce cautam?

Persoane cu abilitati de organizare, dinamice, carora sa le placa sa lucreze in echipa, cu o atitudine pozitiva și proactiva!

Daca te-ai recunoscut in descriere, trimite-ne aplicația ta!

Cum ne dorim sa fie noile colege / colegi?

  • sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
  • sa aibă abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
  • sa utilizeze MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook, la nivel mediu;
  • sa aiba cunostinte cu privire la utilizarea echipamentelor de birou : copiator, imprimanta;
  • sa aiba abilitati excelente de relationare profesionala, sa fie orientat catre client;
  • sa aiba capacitate de gestionare eficienta a timpului si de prioritizare a task-urilor in functie de gradul de importanta si urgenta;
  • sa aiba capacitate de adaptare la un mediu dinamic si intreprinzator, sa aiba deschidere sa invețe lucruri noi;
  • daca are un minimum de experiența pe o pozitie similara - constituie un avantaj.
  • Responsabilitati :

  • Raspunde de respectarea procedurilor de acces in cladire;
  • Gestioneaza corespondenta sosita pentru clientii cladirii;
  • Supravegheaza permanent accesul salariatilor si a vizitatorilor in cladire;
  • Ofera informatii catre clienti si vizitatori;
  • Rezolva reclamatiile clientilor / vizitatorilor sau le redirectioneaza catre superiorii ierarhici;
  • Promoveaza imaginea organizatiei;
  • Intocmeste documentele de evidenta si raportare a activitatii;
  • Se asigura de mentinerea curateniei in receptii;
  • Informeaza superiorul despre situatiile speciale aparute in cladire;
  • Centralizeaza si intocmeste rapoarte pe care le comunica Managerului de Parc, privind activitatea cladirii (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari, etc);
  • Asigura suport colegilor atunci când este solicitat, fără să isi neglijeze responsabilităţile proprii;
  • Locatia : Novo Park (la 5 minute de statia de metrou Pipera)

    Beneficii :

  • Salariu net - 1400 Lei
  • Program - Luni-Vineri in ture : 8 : 00-14 : 00 / 12 : 00 - 18 : 00
  • Contract de munca pe durata nedeterminata
  • Tichete de masa in valoare de 15 Lei / Tichet
  • Abonament medical
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite