Vânzători/oare / Sales Assistant
MANGO
București
22 zile în urmă

Descripción del empleo

Obiectivul său va fi acela de a promova imaginea mărcii şi de a garanta existenţa unei deserviri a clientului în orice moment.

De asemenea, va participa la activitatea de a menţine magazinul ordonat şi organizat, si la verificarea şi organizarea stocului.

Oferim posibilitatea de promovare profesională, formare şi salariu în funcţie de postul ofertat.

Requisitos del puesto

Căutăm o persoană motivată, căreia să-i placă munca în echipă, deschisă şi energică, cu un excelent talent în comunicare, experienţă în lumea modei şi cu solide cunoştinţe comerciale.