Agent vanzari
Arabesque Romania
TIMISOARA
39 zile în urmă

Cerinte :

  • Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
  • Cunostintele in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii reprezinta un avantaj
  • Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
  • Permis de conducere categoria B
  • Descrierea jobului :

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc) ;
  • Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei (materiale de constructii si finisaje)
  • Negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata, termenelor de livrare si de plata, respectand procedurile firmei;
  • Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;
  • Beneficii :

  • Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
  • Mediu de lucru profesionist
  • Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei
  • Training inclus
  • Aplică