REPREZENTANT COMERCIAL FARMACII - BH, SJ
Farmexpert DCI SRL
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • absolvent studii superioare cu examen de licenta;
  • permis auto - categoria B;
  • cunostinte operare PC, pachet Office (word, excel) - nivel mediu;
  • abilitati de empatizare, comunicare, relationare;- abilitatea de a-si atinge obiectivele;
  • constiinciozitate, foarte buna capacitate de organizare si planificare a activitatii;
  • atitudine pozitiva, orientare spre client si spre solutionarea imediata a problemelor.
  • Descrierea jobului

  • mentine si dezvolta relatia cu clientii producatori si clientii (farmacii) alocati , conform procedurii si standardelor companiei;
  • promoveaza produsele aflate in portofoliul diviziei din care face parte;
  • realizeaza planul pe campanii;
  • isi imbunatateste periodic cunostintele despre produsele aflate in promovare;
  • respecta orarul de vizita al clientilor farmacii;
  • factureaza corect in concordanta cu conditiile negociate (discount, termen de plata etc.);
  • completeaza si transmite toate formularele standard in format electronic de fiecare data cand ii sunt solicitate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite