Medici pentru UK - contract direct cu NHS
WORKING BEE
Romania
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Experienta de cel putin 2 ani acumulata in Anestezie & Terapie Intensiva, Urgente, Medicina Generala, Interne, Chirurgie, Dermatologie, Cardiologie, Ginecologie, Reumatologie sau orice alta specializare medicala .

Medicii stomatologi sunt deasemenea acceptati

Nivelul dvs. de limba engleza trebuie sa fie bun / foarte bun si va fi testat atat telefonic, cat si la interviurile din Anglia.

Ne puteti contacta pentru mai multe informatii la email office( )workingbee.ro sau la telefon 0722358868

Descrierea jobului

Working Bee are posturi disponibile in Marea Britanie in cadrul NHS pentru Medicii Rezidenti si Medici Specialisti

Contractele pot fi semnate pe 2 ani, sunt semnate direct cu NHS salariul anual incepe de la 60,000 lire / an pentru un medic rezident cu 2 ani experienta si poate ajunge pentru un specialist pana la 150.000 lire / an.

Programul de lucru este unul specific trustului NHS, conditiile de munca fiind aceleasi cu cele ale medicilor britanici.

Posturile sunt disponibile in toata Marea Britanie. Primele 30 posturi sunt insa pentru :

  • Bolton - langa Manchester
  • Lincon - langa Sheffield
  • Toate beneficiile vor fi prezentate in interviul telefonic pe care il veti avea cu reprezentantul NHS

    Interviul telefonic se va desfasura cu specialistii NHS din UK

    Contractul de munca si salarizarea se discuta si se semneaza direct cu NHS.

    WORKING BEE 1 anunț activ

    Nivel carieră

  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Industrie

  • Medicina / Sanatate
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite