Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR
Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Romania
4 zile în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Ingineri / tehnicieni frigotehnisti (intretinere si proiectare).

Calificare si experienta profesionala in domeniu, de preferat in industria alimentara.

Seriozitate, responsabilitate, implicare, initiativa, capacitate de analiza, planificare, organizare a activitatii, spirit de echipa.

Cunoasterea proceselor precum si abilitati in proiectare constituie avantaj.

Cerinte

  • Limba engleza - nivel mediu.
  • Abilitati de negocieri tehnice si comunicare.
  • Bune cunostinte de operare PC : Office, Internet, AUTOCAD-zw cad, Cool-Tool, etc.
  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.
  • Capacitati analitice si de sinteza.
  • Absolvent de studii superioare sau medii tehnice.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Salarizarea atractiva functie de performanta.

    Aproximativ 1000 euro, plus bonusuri lunare, premii, etc.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite