Agent vanzari - Divizia Ferrero - BACAU
Aquila Part Prod Com S.R.L
Romania
13 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • domiciliul stabil BACAU reprezinta avantaj;
  • orientare spre performanta;
  • abilitati de vanzare in conditii de concurenta pe piata;
  • rezistenta la stres;
  • disponibilitate la program prelungit;
  • permis de conducere categ. B ( minim 1 an)
  • Descrierea jobului

  • gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona de activitate alocata in vederea realizarii obiectivelor de vanzari
  • Beneficii :

  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de distributie la nivel national;
  • salariu de baza + retributie motivanta in corelatie cu rezultatele obtinute;
  • masina de serviciu
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite