OPERATOR SALA DE JOCURI
SC NIKO GROUP COM S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vrei sa acumulezi experienta si ai nevoie de un job bine platit care sa iti ofere si dezvoltarea profesionala la inceput de cariera?

Cautam persoane tinere, sociabile, cu aspect fizic placut si abilitati de calcul numeric pentru a fi integrate in cadrul echipelor noastre din Bucuresti.

Cerinte :

  • Absolvent de studii liceale
  • Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational
  • Aspect placut si ingrijit
  • Abilitati de calcul matematic
  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Responsabilitate, planificare si organizare
  • Lucru in echipa, dar si individual
  • Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).
  • Responsabilitati :

  • Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc
  • Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
  • Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
  • Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti
  • Servirea clientilor cu produse din protocol.
  • Beneficii :

  • Perioada de training si acomodare
  • Salariu atractiv si bonusuri in functie de performante
  • Mediu de lucru placut ,echipa tanara si dinamica
  • Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
  • Dezvoltarea unei abilitati profesionale in lucrul cu clientii, lucrul individual si in echipa.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite