Inspector control calitate in domeniul vopsitorie navala
Den Breejen Romania
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare;
  • experienta in vopsitorie si constructii navale;
  • cunostinte de limba engleza;
  • permis de conducere.
  • Descrierea jobului

  • Efectuarea inspectiilor si verificarilor prevazute in documentatia de executie, la comenzile repartizate;
  • Cunoasterea si aplicarea procedurilor si instructiunilor de lucru ce reglementeaza activitatile de inspectie si verificari;
  • Verificarea existentei marcajelor de identificare unica a produselor ce urmeaza a fi verificate;
  • Inregistrarea rezultatelor verificarilor efectuate si a stadiului verificarilor in formularele prevazute (fise de masuratori, fise de urmarire, etc.);
  • Participarea la analizele operative de productie la comenzile repartizate.
  • Orice alte atributiuni incredintate de seful ierarhic superior.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite