Contabil(a)/Expert contabil
RULOURI DE GAZON SRL
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Angajam contabil(a) / expert contabil cu experienta si calificare necesare, pentru operatiunile financiar contabile ale firmei.

Firma produce gazon in 5 ferme in Romania.

Cerinte :

  • studii superioare finalizate, profil economic
  • experienta in contabilitate minim 5 ani
  • experienta lucru Saga
  • cunostinte legislatie
  • Descrierea jobului

    Inregistreaza in contabilitate documentele contabile urmarind operatiunile derulate in cadrul societatii si intocmeste statele de salarii.

    Este necesar sa se asigure continuitatea la zi a prelucrarii datelor financiar contabile, in vederea asigurarii unui flux optim de informatii, sesizarii problemelor aparute si respectarii termenelor si obligatiilor legale.

    Urmareste situatia stocurilor de materiale, situatia furnizorilor si intocmeste diverse analize si rapoarte.

    Program : L-V 8 : 30-17 cu pauza de masa(masa servita la birou- bucatarie proprie)

    De dorit ca domiciliul candidatului sa fie in zona de vest a Bucurestiului sau in apropiere.

    Biroul este intre Sabareni si Bacu, zona Joita / Dragomiresti.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite