Consilier Clienti
Oney Finances
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa de vanzari ONEY!

Daca iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic care sa te pregateasca pentru oportunitatile viitoare, daca esti energic si un bun coechipier, locul tau este alaturi de noi!

In ONEY vei putea acumula cunostintele necesare pentru a devei un expert in industria financiara. Incurajam entuziasmul și libertatea de a fi și de a acționa.

Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate iar performantele sunt intotdeauna rasplatite.

Vino sa ne cunosti si sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Rolul tau este acela de a promova si vinde produsele financiare Oney (card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurari si garantii extinse) in magazinele Auchan si Leroy Merlin

Cerinte : Comunicare asertiva

Comunicare asertiva

Abilitati de vanzare si negociere

Orientare catre client

Orientare catre rezultate

Spirit de echipa

Disponibilitate la program in ture

Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat

Operare PC la un nivel mediu

Beneficii : Training

Training

Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta

Contract pe perioada nedeterminata

Posibilitati de dezvoltare profesionala

Activitate intr-o echipa dinamica

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite