Casiera / Casier
PROSPER FACTORY SRL
Romania
9 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii
  • limba engleza nivel mediu
  • cunostinte PC
  • abilitati de comunicare
  • capacitate de invatare
  • persoana ordonata, responsabila
  • atitudine pozitiva
  • Descrierea jobului

  • Asigura vanzarea produselor in magazin
  • Respecta procedura stabilita pentru comanda si receptia produselor
  • Inregistreaza in casa de marcat toate vanzarile efectuate si elibereaza bon fiscal
  • Respecta programul de lucru stabilit
  • Program flexibil (8h / zi, in ture)

    Posibilitate part time

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite