Colaborator recuperare debite teren - Bucuresti
EOS KSI ROMANIA S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti in cautarea unui job Full Time, sau doar iti doresti un venit suplimentar?

Atunci, te asteptam in echipa EOS KSI ROMANIA!

Poti fi student, proaspat absolvent, salariat sau pensionar!

Noi suntem in cautare de colegi dinamici si activi, pentru ca activitatea va presupune munca de teren in proportie de 100%.

Asadar, ne dorim colegi cu abilitati foarte bune de negociere si comunicare.

Colaborarea cu noi va fi sub forma de PFA, SRL, II sau IF. Alegi ce este mai convenabil pentru tine!

Descrierea jobului

Unde se desfasoara activitatea?

  • In Bucuresti la nivel de un sector in functie de alegerea ta;
  • Care este activitatea pe care o vei desfasura fiind Colaboratorul nostru?

  • Vei efectua proceduri de colectare pe cale amiabila interactionand personal cu debitorii la domiciliul acestora;
  • Vei identifica cele mai bune solutii de plata si vei negocia termenii de plata cu debitorii intr-o maniera profesionala;
  • Vei dezvolta si actualiza permanent baza de date cu debitori, colectand informatii din teren.
  • Ce oferim?

  • Program flexibil, fara a fi necesara prezenta ta la sediul Companiei;
  • Training-uri la sediul companiei;
  • Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul unei companii multinationale;
  • Suport si consiliere in procesul de deschidere PFA, SRL, II sau IF;
  • Venit mediu : 2.000 lei;
  • Alte beneficii.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite