Operator CNC Productie Publicitara
Blink Media Group
Romania
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Capacitate de organizare si de incadrare in termene limita, rezistenta la stress si sarcini de lucru repetitive
  • Intelegere desen tehnic
  • Dexteritate manuala
  • Atentie la detalii, rigurozitate, spirit de observatie
  • Punctualitate si seriozitate
  • Preocupare pentru eficientizarea procedeelor utilizate
  • Atitudine pozitiva, dorinta de asumare a responsabilitatii
  • Disponibilitate la program prelungit pentru onorarea comenzilor / proiectelor urgente
  • Permis categoria B consituie un avantaj
  • Cunoasterea softurilor : Autocad, CorelDraw, Microsoft Office constituie un avantaj
  • Experienta pe masini cu comanda numerica constituie un avantaj
  • Descrierea jobului

  • Executia de fisiere pentru debitare
  • Debitare pe masina de materiale specifie : forex, plexiglass, mdf etc
  • Debavurare si / sau desfoliere materiale dupa debitare laser sau mecanica;
  • Indoire materiale la rece sau la cald
  • Finisare piese sau obiecte prin slefuire, vopsire la pistol sau la spray, lacuire etc
  • Lipire sau asamblare piese in obiecte finale
  • Manevrare materiale
  • Colantari umede sau uscate
  • Ambalarea si etichetarea produselor prelucrate
  • Montaje casete litere volumetrice, luminoase , standuri publicitare
  • Gestionarea materielor, uneltelor si utilajelor din dotarea spatiului de productie
  • Respectarea deadline-urilor si calitatii impuse - standard de calitate ridicat
  • Mentinerea curateniei si organizarea spatiului de lucru si a echipamentelor
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite