Sofer profesionist distributie zonala Germania
mvc services
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

mvc services cauta candidati pentru pozitia de SOFERI CAMION MARFA distributie zonala pentru unul din clientii sai - o companie multinationala de logistica si transport.

Toate poziitiile sunt localizate in Germania .

Cerinte :

  • Experienta anterioara ca sofer camion
  • Permis de conducere categoria CE
  • Studii medii
  • Cazier actualizat
  • Energie, flexibilitate, deschidere, responsabilitate, atentie
  • Tinuta si conduita impecabila
  • Se ofera :

  • Locurile de munca sunt localizate in Germania
  • Oportunitatea unei cariere de lunga durata intr-o companie dinamica
  • Angajatorul asigura cursuri de limba germana si curs ADR
  • Pachet salarial competitiv, incluzand si un sistem de bonusuri bazate pe criterii de competenta mai multe detalii se vor acorda la interviuri
  • Asistenta in obtinerea locuri de cazare deja negociate
  • Asistenta in obtinerea de locuri de munca pentru sotii si a alocatiilor pentru copii in conformitate cu legea germana
  • Asigurari sociale, de sanatate, pensie, etc. in conformitate cu legea germana
  • Asigurare aditionala pentru activitatea prestata
  • Descrierea jobului

    Responsabilitatile includ, dar nu se limiteaza la :

  • Transportul si livrari zilnice de marfa la clientii alocati in conditii de integritate si siguranta
  • Ridicarea zilnica partide de marfa silivrarea acestora in depozitul central
  • Executarea completa, corecta si la timp a fiecarei rute atribuite de dispeceri in conformitate cu programul local de transport prestabilit
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii si colegii
  • Manipularea atenta a vehiculului incredintat cat si a marfurilor ce urmeaza a fi transportate
  • Respectarea cerintelor generale si a normelor interne ale companiei
  • Intretinerea vehiculului
  • Daca sunteti interesati in a deveni membru al unei echipe internationale de succes si daca considerati ca indepliniti cerintele de mai sus, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs.

    Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite