Inginer proiectare
EJOBS GROUP
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii tehnice finalizate(specializari si cursuri constituie avantaj)
  • experienta in utilizarea aplicatiilor Autocad 2D si 3D, Photoshop, Windev, Microsoft Office(Word, Excel)
  • atentie la detalii, spirit de echipa, rezistenta la stres, aptitudini bune de planificare, coordonare si comunicare
  • cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
  • Descrierea jobului

  • realizarea si intocmire documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare(S.F., D.T.A.C., P.T. + D.E.), avize, extrase de materiale, relevee, antemasuratori
  • asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii, colaborare cu inginerii de santier, verificatori, arhitecti si proiectanti;
  • pachet salarial motivant, conditii de lucru excelente, telefon, tichete de masa
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite