Reprezentant vanzari/livrari
PAVAL DENT SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • abilitati de comunicare dezvoltate;
  • seriozitate si responsabilitate;
  • usurinta in adaptarea la situatiile aparute;
  • capacitate ridicata de munca si conducere a autovehiculului;
  • dorinta de a invata;
  • cunostinte din domeniul dentar constituie avantaj.
  • Descrierea jobului

  • planifica si organizeaza propria activitate cu scopul de a indeplini responsabilitatile jobului;
  • viziteaza medicii stomatologi pentru prezentarea ofertei laboratorului nostru;
  • pastreaza o buna legatura cu medicii stomatologi din aria geografica arondata;
  • viziteaza medicii stomatologi colaboratori pentru preluarea amprentelor si a lucrarilor dentare;
  • trimite amprentele si lucrarile preluate de la medicii stomatologi catre laborator;
  • livreaza catre medicii stomatologi lucrarile dentare efectuate de laborator, facturi si cartificate de garantie si conformitate;
  • incaseaza facturile emise de laborator catre medicii stomatologi parteneri;
  • colecteaza informatii despre situatia concurentiala din piata si propune actiuni specifice zonei si clientilor din portofoliu.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite