Lucrator comercial- Bucuresti
Smyk All for kids SRL
Romania
26 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam o persoana motivata, cu spirit de echipa, dedicata, organizata, deschisa schimbarilor, care doreste să învețe într-

o companie multinationala. De asemenea candidatul trebuie să aibă bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Salariu fix - peste media pietei + tichete de masa + prima concursuri semestriale.

Bonus la atingere target.

Spor de weekend si spor de noapte.

Discount in magazinele Smyk pentru toate produsele.

Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in SMYK.

Training-uri de specialitate si posibilitatea de a promova in magazinele noastre atat in Romania cat si international.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite