Tiglar
WEEGREE SP Z O O
Romania
33 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerințe :

Cel puțin 3 ani experiența pe post țiglar în străinătate.

Cunoasterea limbii franceze - binevenită.

Lipsa contraindicații pentru muncă pe înălțime.

Permis de conducere B - binevenit.

Sunt binevenite persoanele cu propriul automobil.

Cunoștința muncii în colectiv.

Descrierea jobului

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De 15 ani colaboram cu clienti din Belgia, Olanda si Polonia.

Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

Descrierea postului :

Executare munciilor de țiglă.

Munca pe înălțime.

Construcția fermii de acoperiș, scheletului.

Acoperirea suprafeței acoperiș cu țigla (Ardezii, țigle arămii și ceramice).

Montaj izolației (membrană de acoperiș).

Acoperirea cu tabla titan - zinc și sudarea elementelor ei.

Noi oferim : Salariu atractiv.

Munca pe termen lung.

Cazare gratuită ( pe deplin echipat ).

Asigurare garantată în Polonia și în străinătate.

Posibilitate să retragă avansuri în prima luna.

40 de ore de muncă săptămânal - garantate ( sunt posibilitate ore suplimentare).

Îngrijire îndepărtată prin tot timpul proiectului.

Restituirea costurilor din cauza legăturii la munca și amortizarii mașinii.

Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.

Ajutor / Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Demult n-ai folosit limbi străine? Fără probleme, Weegree oferă cursul accelerat pentru candidați selectați.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite