Consilier Vanzari Showroom Amenajari interioare
Delta Studio S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un showroom de mobilier si finisaje de lux, acesta este momentul!

CERINTE :

Abilitati de comunicare si vanzare

Capacitate de organizare si planificare a activitatii, adaptabilitate

Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate

Persoana dinamica,responsabila, agreabila, atitudine pozitiva, orientata catre client

Atras de ideea de a oferi solutii si beneficii clientilor

Acumularea si gestionarea informatiilor multiple necesare desfasurarii activitatii

Cunostinte de utilizare Microsoft OFFICE, in special EXCEL

Abilitati de design interior

Constituie avantaj :

Studii superioare de specialitate in design interior / arhitectura de interior

Experienta in design interior - cunoscator programe specifice - 3DMax, AutoCad

Descrierea jobului

Cunoasterea detaliata a produselor oferite clientilor

Gestionarea intregului proces in relatia cu clientul (prezentari, intalniri, propuneri, ofertare, comenzi, livrari)

Oferirea de informatii si facilitarea procesului de cumparare de catre client

Abordarea clientilor intr-un mod cat mai profesionist si consilierea acestora cu privire la cele mai bune solutii pentru nevoile lor

Mentinerea unei bune imagini a companiei

Programul este : Luni -Vineri : 9-18h, 2 Sambate / luna : 09-15h

salariu fix lunar

comision lunar, raportat la realizari

bonus anual

participarea la traininguri nationale si internationale

oportunitati de dezvoltare in echipa

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite