Coordonator punct de lucru
COFETARIA LA NAOMI
Romania
23 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • organizat un mod de lucru organizat aduce performanta in productivitate si implicit reusite
  • cu mari abilități de comunicare avand experienta coordonarea a unei echipe sau a unui punct de lucru
  • sociabil si consecvent in toate actiunile in care este implicat
  • sa gandesti pozitiv in tot ceea ce faci astfel lucrurile vor avea rezolvare rapide iar buna dispozitie este usor preluata de catre cei din jurul tau.
  • Sa zambestI este GRATIS si CONTAGIOS : )

    Descrierea jobului

  • vei conduce și dezvolta 1 punct de lucru format din laborator propriu si partea de vanzare
  • vei cauta in permanenta modalitati prin care poti imbunatati si optimiza activitatea ta si a celor pe care ii ai in subordine
  • vei face in permanenta research inovativ : vei analiza piata din domeniu si vei cauta sa aduci mereu idei de noi produse, sau de desfasurare a evenimentelor.
  • Ce iti oferim :

  • desfasurarea activitatii intr-un mediu placut si mai ales dulce : )
  • salariu motivant
  • posibilitatea de promovare
  • telefon si laptop de servici
  • prime si bonusuri, in functie de performanta
  • 2. Procent din vanzari

    3. Bonusuri de performanta

    4. Cursuri de perfectionare

    5. Atmosfera de lucru placuta

    6. Posibilitate de dezvoltare in cadrul firmei

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite