Asistent Achiziții - Dep. Administrarea Contractelor
Lidl
Sediu Central Bucuresti, RO
5 zile în urmă

Noi, Lidl, suntem și anul acesta Angajator de Top în Romania și în Europa . Asta înseamnă că Lidl chiar este THE PLACE to work ! Pentru că uneori ai nevoie de mai mult decât de un simplu job, Lidl este locul în care poți să îți construiești o carieră alături de o echipă super cool și într-un mediu modern.

Responsabilităţi

Vei avea impact în companie prin

  • Redactarea și gestionarea contractelor de achiziție marfă;
  • Verificarea documentației necesare pentru realizarea contractelor;
  • Comunicarea cu furnizorii internaționali și naționali;
  • Întocmirea diverselor rapoarte necesare în activitatea departamentului;
  • Oferirea de suport colegilor achizitori în negocieri în legătură cu clauzele contractuale.
  • Profilul dvs.

    Cum îți dai seama că ești potrivit / ă pentru acest rol?

  • Cunoști limba germană la nivel avansat;
  • Ai studii superioare finalizate;
  • Ai foarte bune abilități de comunicare;
  • Ești foarte bine organizat / ă, ai gândire analitică și ești atent / ă la detalii;
  • Stăpânești bine pachetul MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Oferta noastră

  • Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes în piața de retail;
  • Asigurare privată de sănătate și de viață, deoarece ne gândim tot timpul la sănătatea ta;
  • Reduceri la abonamente de fitness și o sală fitness chiar la locul de muncă;
  • Școlarizare într-o echipă super faină, inclusiv o experiență inedită în magazin;
  • Mediu de lucru modern (una dintre cele mai verzi clădiri din Europa), plăcut și dinamic;
  • Salariu peste medie, corelat cu experiența, deoarece suntem unul dintre retailerii cu cele mai bune pachete salariale din Romania și știm să ne răsplătim pe măsură angajații;
  • Posibilitatea de a te implica în proiecte foarte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își păstreze poziția de angajator de top în piață.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite