DISPECER CENTRU ALARMA
D.o. System Security S.R.L.
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • minim studii medii;
  • nu este necesara calificarea profesionala, aceasta putand fi obtinuta in cadrul firmei;
  • cunostinte bune operare PC suita Microsoft;
  • bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
  • seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stres si oboseala, incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
  • atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promptitudine.-minim studii medii (liceul, pentru a putea face cursul de calificare de Dispecer)
  • fara antecedente penale
  • Descrierea jobului

  • program de lucru in ture, de zi si de noapte;
  • utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare;
  • mentine legatura telefonica si coordoneaza echipajele de interventie din teren;
  • raspunde, preia si redirectioneaza solicitarile provenite din partea clientilor;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite