Inginer controlor calitate
Somaco Grup
Alba Iulia ,Romania
7 zile în urmă
source : wowjob

Rolul postului :

Titularul acestui post va organiza şi efectua controlul calităţii, conform reglementărilor tehnice.

Principalele responsabilitati :

  • organizează şi efectuează controlul calităţii, conform reglementărilor tehnice, planului calităţii
  • elaboreaza si supune spre aprobare planul de control calitate, verificari si incercari pentru produsele executate;
  • tine evidenta rapoartelor de neconformitate;
  • asigură păstrarea înregistrărilor privind calitatea;
  • informează operativ directorul, privind deficienţele de ordin calitativ constatate în vederea dispunerii de măsuri;
  • participă la inspecţiile efectuate de organele I.T.C
  • raspunde de realizarea calitatii produselor fabricate la nivelul cerintelor specificate;
  • Principalele cerinte :

  • absolvent studii superioare
  • experienta minim 3 ani pe o pozitie similara
  • cunoasterea standardelor de calitate in productia de prefabricate din beton armat
  • Ce iti oferim :

    Oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite