INGINER SERVICE
SC CLINI-LAB SRL
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerințe :

  • Studii superioare de specialitate : inginerie medicală, sau inginer automatist, inginer electronist.
  • Disponibilitate pentru delegații și program prelungit.
  • Carnet de conducere tip B.
  • Cunoașterea limbii engleze.
  • Descrierea jobului :

  • Efectuarea reparațiilor, recondiționărilor și reviziilor periodice ale aparatelor din portofoliul firmei(analizoare laborator medical);
  • Consultanță de specialitate;
  • Instalarea aparatelor și instruirea personalului din laborator;
  • Oferim :

  • Mașină de serviciu;
  • Telefon mobil,
  • Posibilitatea de dezvoltare într-o echipă tânără.
  • Participări la traininguri / cursuri în țară și în străinătate.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite