Receptioner Achizitii
SC FABRICA DE LAPTE BRASOV SA
Romania
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Ne bucuram! La Olympus cautam buni profesionisti, responsabili si prietenosi, la fel ca noi : )

  • studii medii sau superioare - (specializare electrică, electromecanică sau mecanică - reprezinta un avantaj)
  • limba engleză reprezintă un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Achizitia de piese de schimb pentru departamentele de productie si tehnic general
  • Gestionarea consumurilor de piese si verificarea periodica a stocului
  • Organizarea activitatii de depozitare din sfera de activitate
  • Receptionarea marfii
  • Program de lucru : 2 schimburi.
  • Beneficii :

  • transport asigurat din Brașov, cât și din împrejurimi;
  • tichete de masă în valoare de 15 lei / zi;
  • tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;
  • pachete cu produse din fabrica;
  • bonusuri de performanta, bonusuri de prezenta;
  • posibilitate de avansare în cadrul echipei;
  • lucrul alături de o echipă de specialiști;
  • automatizari, tehnologie de ultima generatie;
  • Bookster, 7Card;
  • ș.a..
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite