Economist / Supervizor retea
WESTACO
Romania
34 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

WESTACO recruteaza specialisti pentru departamentul financiar contabilitate / vanzari .

Candidatul ideal :

  • Cunostinte financiar-contabilitate;
  • Cunostinte bune de operare MSOffice (Word, Excel);
  • Seriozitate, spirit de echipa, comunicativitate, flexibilitate;
  • Studii superioare.
  • Constituie un avantaj :

  • Experienta anterioara in domeniul financiar- bancar;
  • Limba engleza nivel avansat;
  • Experienta in analiza financiara / vanzari.
  • Descrierea jobului

  • Efectuare de activitati de contabilitate, inclusiv contabilitate primara (inregistrare, rapoarte vanzari, emitere documente fiscale si avize de insotire);
  • Monitorizare si analiza;
  • Supervizare si autorizare tranzactii realizate la punctele de lucru distribuite in teritoriu;
  • Preluare, prelucrare, transmitere si urmarire comenzi;
  • Monitorizare limite de credit, stabilire a necesarului de aprovizionat si lansare comenzi catre furnizori;
  • Nu presupune deplasari in tara.
  • Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Mediu de lucru modern, profesionist, orientat spre performanta;
  • Oportunitati de training si promovare;
  • Locatie situata in zona centrala (zona Unirea)
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite