Specialist achizitii
SC MEGACONSTRUCT SA
Romania
10 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (domeniul tehnic, economic)
  • Excelente abilități de lucru în pachetul MS Office (Excel, Word)
  • Cunoștințe de limba engleză (citit, scris, vorbit)
  • Permis de conducere categoria B
  • Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare
  • Spirit de observaţie, gandire analitica, orientare spre rezultat
  • Descrierea jobului

  • Identificarea de noi furnizori de bunuri si servicii pentru imbunatatirea clauzelor comerciale privind raportul cost / calitate si termene de livrare
  • Identifica furnizori de materiale si servicii si transmite solicitarile de oferta conform procedurilor interne;
  • Selecteaza furnizorii in vederea inceperii negocierilor.
  • Compara preturi, urmareste derularea comenzilor (respectare termene livrare, plata etc.)
  • Intocmeste cererile de oferta;
  • Selecteaza si evalueaza ofertele primite;
  • Intocmirea si administrarea contractelor.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite