Analist sistem informatic
S.C. SANADOR S.R.L.
Romania
32 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare în domeniul ingineriei informatice (Automatizari şi calculatoare, Informatica, Tehnologia informatiei, Inginerie Economica) sau absolvent ASE (Contabilitate si Informatica de Gestiune, Cibernetica);
  • Experienta in dezvoltarea, punerea si mentinerea in functiune a sistemelor informatice;
  • Limba engleza nivel mediu (conversatie fluent);
  • Excelente abilitati de comunicare, organizare si relationare;
  • Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor.
  • Descrierea jobului

  • Asigura implementarea aplicatiilor software din portofoliul companiei (Medis / MedicalCM / etc - Softeh);
  • Asigura suport post-implementare in exploatarea aplicatiilor;
  • Actualizeaza aplicatiile, rezolva cererile formulate de utilizatori referitoare la utilizarea si functionarea aplicatiilor;
  • Analizeaza cerintele de sistem (functionale si nefunctionale) pentru identificarea solutiilor software si eventual de infrastructura;
  • Asigura intocmirea documentatiilor de proiect, pentru implementarea solutiilor IT;
  • Intocmirea si administrarea procedurilor de lucru din aplicatiile software;
  • Analizeaza documentatia de sistem si de implementare software.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite