Clinica dentara angajeaza Asistenta Stomatologie
Signature Smile Clinic
Romania
30 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Clinica dentara moderna situata central, zona Pache Protopopescu angajeaza asistenta medicala.

Experienta in domeniul stomatologiei este apreciata, dar nu obligatorie.

Programul este de luni-vineri, de la 11-20, weekendurile libere.

Locul de munca este strict medical, fara parte de receptie, si se lucreaza pe toate ramurile stomatologiei.

Salariul, atractiv cu multiple bonusuri.

Descrierea jobului

Intreaga arie de responsabilitati medicale a unei asistente medicale intr-un cabinet de medicina dentara.

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite