RESPONSABIL VANZARI ECHIPAMENTE INDUSTRIA ALIMENTARA- BUC
EJOBS GROUP
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate
  • Experientă anterioara în vânzări ( experienta in vanzari de produse cu caracter tehnic / piese de schimb / service constituie un avantaj)
  • Cunoștințe de operare PC ( avantaj ERP Pluriva , Autocad)
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunoștințe avansate de limba engleză
  • Cunoștințe și experiență de minim 3 ani in domeniu
  • Descrierea jobului

    Responsabil vanzari, negocieri, contractare echipamente industria alimentara / panificatie :

  • Promovează şi vinde echipamente și piese de schimb pentru industria alimentara- panificatie
  • Gestionează comercial şi tehnic portofoliul de clienţi
  • Prospectează piaţa în vederea găsirii de noi clienţi
  • Pregătește, negociază și finalizează ofertele si contractele către clienți
  • Urmărește primirea comenzilor de la clienți și pregătește de livrare piesele / echipamentele
  • Urmărește încasarea facturilor emise
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite