Consultant Vanzari - Showroom Electronice / IT
Teamland SRL
Romania
18 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte tehnice minime despre produse IT;
  • Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor, capacitate de a relationa cu usurinta, orientare catre client si usurinta in luare deciziilor.
  • Responsabilitati :

  • Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata;
  • Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei;
  • Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clienti;
  • Verifica si testeaza produsele achizitionate de clienti;
  • Completetarea certificatelor de garantie pentru produsele livrate;
  • Transmiterea informatiilor de natura tehnica clientilor.
  • Oferim :

  • Contract de munca cu perioada nedeterminata;
  • Pachetul salarial : negociabil in functie de experienta
  • Program de lucru : 5 zile din 7 / doua schimburi : 9 : 00-18 : 00 / 12 : 00-21 : 00
  • Bonus in functie de realizari intre 600 - 1000 lei
  • Buget lunar pentru beneficii flexibile de 130 lei
  • Reducere la produse intre 5% si 20%
  • Posibilitati reale de promovare
  • Traininguri de specializare;
  • Decontare transport.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite