Farmacist Punkt Buhusi, Bacau
Farmacia Punkt
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Să munceşti cu oameni minunaţi te face minunat; înveţi foarte multe lucruri şi obţii experienţa şi încrederea să mergi mai departe cu propria carieră . Nasir Bin Olu Dara Jones

Cautam acum un coleg nou, pasionat de domeniu, care doreste sa isi exercite profesia prin competenta si dedicare.

Ce ne dorim de la colegul nou :

  • Sa fie o persoana deschisa, empatica
  • Sa ii pese cu adevarat de pacienti si de nevoile acestora
  • Sa fie interesat sa gaseasca solutii pentru fiecare pacient
  • Sa comunice clar, concis
  • Sa detina Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor vizat pe anul 2018
  • Descrierea jobului

    Ce ar trebui sa faca colegul nou :

  • sa puna pacientul pe primul loc
  • sa ofere solutii pentru sanatate personalizate, in functie de nevoile fiecaruia
  • sa trateze cu respect pe cei din jurul sau
  • sa lucreze cu colegii sai in vederea unei bune functionari a farmaciei
  • Ce oferim :

  • Pachet salarial motivant
  • Programe de training si instruire
  • Mediu de lucru placut, deschis
  • Oportunitati reale de dezvoltare si avansare
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite