Tax Consultant
OTP Bank Romania
Romania
18 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate in domeniul financiar-contabil;
  • Excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala atat in limba romana, cat si in limba engleza;
  • Cunostinte foarte bune suita MS Office (Word, Excel, Access, Power Point);
  • Diligent, auto-motivat, atitudine pozitiva;
  • Dorinta de a invata;
  • Atentie la detalii, interes deosebit catre calitate si acuratete;
  • Dorinta de a depasi asteptarile.
  • Descrierea jobului

  • Vei inregistra operatiunile contabile legate de impozite si taxe;
  • Te vei ocupa de reconcilierea jurnalelor de vanzari si cumparari cu TVA si cu balanta de verificare;
  • Vei colecta date si vei pregati informatii pentru intocmirea declaratiilor fiscale;
  • Vei tine evidenta certificatelor de rezidenta fiscala;
  • Vei pregati si vei prelucra informatii pentru elaborarea dosarului preturilor de transfer.
  • Sanatate si well-being :

  • Discount 7Card, Fit4You, Bery Fitness & Spa, Optiplaza, INTELIDENT;
  • Asigurare medicala de sanatate si asigurare de viata;
  • Pauza de fructe la birou.
  • Servicii si shopping :

  • Tichete de masa;
  • Discount la serviciile si produsele 5asec, ZOOT, CCC, Armani Jeans, Max & Co, Swarovski, Geox, Springfield, Samsung, Orange, Pineberry, Vodafone, Lamonza etc.
  • Timp liber si educatie :

  • De ziua ta : o zi libera cadou de la noi;
  • Discount la serviciile oferite de Fundatia Calea Victoriei, Scoala de muzica Arpeggio, Whi Experience, Centru de Limbi Straine A BEST;
  • Tot ce vrei sa citesti de la Bookster.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite